Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem prosím pište svoje komentáře, názory, dotazy a připomínky, které nešly zařadit do konkrétní rubriky (stránky).
Máte-li chuť kritizovat na netu (nejenom moje obrázky), doporučuji přečíst si článek českého výtvarníka Jana DoležálkaKonstruktivní kritika - mýty a omyly

Uvítám zde odkazy na Vaše stránky s výtvarným zaměřením.

Vulgární, nemístné a provokativní komentáře, stejně jako spam a reklama budou smazány.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz

(Anna, 10. 4. 2010 11:45)

Chtěla bych se zeptat, hrozně ráda si kreslím jen tak pro sebe.. miluji hru stínu, a mám horzn ě ráda stínování, a portréty. Ale nějak nejsem schopná zachitit to co ve skutečnosti maluji. Jako bychsi ktreslila sama pro sebe a na závěr se to modelu či fotce vůbec nepodobá. Potřebovala bych radu, jak to nějakým způsobem vylepšit. Pokud tedy nějaká existuje.. :D děkuju moc předem Anna

Dodatek

(Andrea, 25. 3. 2010 21:11)

Ještě takový malý dodatek. Mohla byste se mi podívat na moje dílka a trošku mi je okomentovat? Ráda Vás uvidím na svých stránkách, děkuji.

dotaz

(Andrea, 25. 3. 2010 21:09)

Blanko, mohu se Vás zeptat, jak dlouho se tímto živíte? Ptám se jen z důvodu, že by to byl můj sen,ale myslela jsem , že v této době se malováním nedá živit.
Děkuji za odpověď.
Andrea Čermáková www.kresbyaobrazy.estranky.cz

Pochvala

(Petr, 11. 3. 2010 16:38)

Pěkný den. Obrazy jsou krásné. Portréty i karikatury se mi velice líbí. I vaše svatební oznámení, dřevokresba je také úžasná. Děkuji za návody a postupy je to velice inspirativní a určitě to mnoha lidem kteří se chtějí malováním zabývat pomůže. Negativními ohlasy se nenechte odradit.

S pozdravem
Petr

Je to pěkné

(Andrea, 5. 3. 2010 15:12)

Dobrý den,
souhlasím, nezavděčíte se všem. A upřímně, ten, kdo kritizuje, ať ukáže svoje kresby! Myslím, že jen závidí. Aby Vás tu někdo poučoval?! No to už fakt nechápu. Máte moc pěkné kresby, také bych chtěla umět tak malovat. Jsem začátečník a tak když se Vám bude chtít, jukněte na moje stránky www.kresbyaobrazy.estranky.cz

umění = otázka vkusu

(Hanja, 4. 3. 2010 20:49)

Zdravím,
jukla jsem na Vaše stránky, jelikož také kreslím. Četla jsem si také komentáře v návštěvní knize, které mne nějak zvlášť nepřekvapily. Myslím si, teda jsem o tom přesvědčená, že umění je otázka vkusu, tekže se nikdy nemůžete zavděčit všem, ale o to nejde, hlavně se držte svého stylu, on se vždycky najde někdo, kdo Vás i podpoří )) Mi se také nelíbí všechny styly, i z Vaší tvorby jsou věci, ktere mně něčím zaujaly a jiné bych si do bytu nedala, stejně tak i z mé tvorby i tvorby jiných lidí. Koneckonců budu ráda, když navštívíte mou stránku, je to sice něco jiného, než je Vaše tvorba, ale budu ráda, když mi tam napíšete svůj názor. Děkuji a umění zdar!
www.artalio.webovka.eu

Ceny karikatury

(Menci, 1. 3. 2010 16:27)

Jednu karikaturu podle fotky kreslím za 700,-Kč, dvojkarikaturu za 1200,-Kč (i z více fotek).
Kompletní podrobný ceník mám tady:
http://www.art-atelier.eu/cenik-obrazu.php

karikatura

(Therra, 1. 3. 2010 15:21)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká je cena karikatury pro dva ? Děkuji

Ad.: Modré z nebe

(Menci, 25. 2. 2010 10:59)

Děkuji za pěkná slova, ty "zdrcující komentáře" mně nevadí, některé mně pomohou a vím, že nikdo se nemůže zalíbit všem! U těch hooodně kritických bych jen uvítala i odkaz na jejich stránky, ráda se poučím z jejich děl.
----------------------------------
Na ředění olejových barev je speciální ředidlo - k dostání ve výtvarných potřebách. Je docela "mastný". Napište mi mail, poradím Vám podrobněji.

Modré z nebe

(Domča, 24. 2. 2010 13:09)

Ještě bych se chtěla zeptat, čím ředíte ty olejové barvy? Ještě jsem s nimi nepracovala a chtěla bych to zkusit. Ale nevím, co je k nim potřeba a co je nejlepší, tak jestli byste mi neporadila? Děkuji

"Modré z nebe"

(Domča, 24. 2. 2010 12:44)

Moc Vás zdravím,právě jsem objevila Vaše stránky. Přes radost v duši z toho všeho, co jsem tu viděla, jsem se dostala k některým zdrcujícím komentářům... Nechápu,kde se v lidech bere tolik zloby... Za mě: Máte moc krásnou a čistou duši a je moc příjemné cítit lásku a radost z Vašich prací. Obdivuji Vás;-)Přála bych si dokázat totéž...

zvu vás na komix

(olan, 17. 1. 2010 18:43)

máte moc pěkné stránky,opravdu hezké,a tak
vás zvu na šálek humoru a komixy
na stráku olanovo.webnode.cz

umění

(Hana-Litoměrice, 2. 1. 2010 16:42)

Velmi se mi líbí vaše tvorba,musím to ukázat švagrovi
ten bude nadšený.Přeji vám hodně štěstí a zdraví do
Nového roku 2010.

ad.: naivní umění

(menci, 11. 12. 2009 15:30)

Děkuji za podnětný příspěvek. Nevím sice, které proporce mi nesedí, ale souhlasím s Vámi - proporce totiž nesedí ani na většině mých modelů, holt nejsou všichni lidé dokonalí. Snažím se, aby si lidé byli na mých portrétech podobní a nekreslím je podle Leonardova "Zlatého řezu" ... jak Vás to učili ve škole.
Ale dejte mi sem klidně odkaz na ukázky Vaší práce -ráda se poučím ...

naivní umění

(Šárka Holandová, 11. 12. 2009 11:34)

portréty kreslím také a myslím že dlouho ale takhle kdybych je nakreslila tak bych se styděla. Proporce vám nesedí a stínování se asi teprve učíte. jste spíš naivní umělkyně. z vašich stránek mám dojem, že ráda mluvíte o tom co byste ráda dělala a skutečnost je taková že na to podle mne nemáte.

líbí se mi

(jitus.1234@seznam.cz, 7. 12. 2009 2:26)

také kreslím a je tu pro mě mnoho zajímavého

plátno

(Jiří, 25. 11. 2009 19:47)

mám velkou radost, že jsem nakoupil tak dobré a levné plátno, tak se o tom chci podělit, nasměřoval mě na ty stránky kamarád s FAVU, www.bastaflora.cz. Plátno je srovnatelné se lnem, je pevné a po šepsu krásně hladké.

Ad.: Adam 11 let

(Menci, 21. 11. 2009 10:19)

Ahoj Adame,
těší mne Tvůj zájem, pár svých kreseb mám na netu - tak se mrkni tam:
http://www.portrety.eu/kresba.html
http://www.art-atelier.eu/
http://vystava-brno.sweb.cz/
... a hlavně si sám co nejčastěji něco čmárej :-)

Je mi 11 let

(adam civín, 20. 11. 2009 18:05)

ahojky je to tady nádherné já jsem začátečník a chtěl bych se zeptat jestli bys mi neposlala na můj emai pár základních kresb můj mail adam.civinek@centrum.cz
děkuji předem

Ad.:

(Menci, 14. 11. 2009 10:43)

Ano Andreo, s tím souhlasím. Opakuji, proti moderním obrazům nic nemám, klidně si je také pověsím na stěnu, pokud se tam hodí. Ale "dílo ve stylu vajglů připíchnutých k útržkům z novin" se nikam do mého interiéru nehodí. Svoji podobiznu také nikde na stěně nemám (nehodí se mně do interiéru), olejomalby mých dětí visí u mne v ložnici.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »